Náramkové hodinky v retro stylu

Nenosíte ráda hodinky, ale ocenila byste přehled o čase, aniž byste musela pokaždé vytahovat mobilní telefon z kabelky? Vyrobte si zapínací retro náramek s hodinkami v barevném ladění a velikosti podle vašich potřeb! POZOR SOUTĚŽ! Vyrobte náramkové hodinky podle tohoto návodu pro sebe nebo jako vánoční dárek, zašlete mi fotografie vašeho originálu do konce ledna 2015 spolu s vaším jménem, emailem a městem a budete zařazeni do slosování o další sadu na tvoření!

Náramek za dvě hodiny? Určitě...

Není lepšího pocitu, než když si mohu obléknout nebo vzít jako doplněk něco, co jsem si sama vyrobila! Znáte to? Jestli ne, vyzkoušejte... a věřte mi, ostatní si všimnou... Nevíte, co dát jako dárek svojí kamarádce, mamce, tetě nebo jiné ženě? Chcete být originální, nápaditá a naprosto neotřelá? Dárek jim vyrobte! Vyzkoušejte náramek za dvě hodiny. Budete mít dvojnásobnou radost - z vašeho výsledku a z radosti obdarovaného. Tohle znám již pár let, kdy dárky z větší části vyrábím vlastnoručně.

Když nápady chodí...

Tak tuhle parádu jsem dokončila při nuceném odpočinku po operaci. Né, že bych toho se třema dětma k tomu všemu měla málo, ale když nápady chodí, nejde si jich nevšímat. Myslím, že je moc povedená. Alespoň podle reakcí okolí a další objednávky, jen v jiných barvách. Co si myslíte vy? Po půl roce používání musím říci, že je to jedna z nejlepších a nejlépe - jak tvarově, tak velikostně - navržených kabelek, co jsem kdy vůbec měla. Z tohoto důvodu jsem se rozhodla vytvořit na tuto kabelku kompletní sadu k jejímu vytvoření, vč. ilustrovaného návodu, rukojetí a dřevěného dna! Jediné, co si k této sadě přidáte, jsou látky v barvách, jaké se vám hodí k doplnění vašeho šatníku či botníku :-)
Blog made by Sonja Bendova through the Xara Web Designer. All rights reserved.
Co je Locker Hooking a co k němu potřebujete Blog Knihy Videa Vzory Galerie Kurzy O mně CZ EN DE
Domů Kontakty Eshop
p ř í m o   v   D o b ř í š i   ( o k r .   P ř í b r a m )   -       3 0   m i n .   z   P r a h y !   ( D a t u m :   1 6 .
Blog CZ
Novinky Nové termíny kurzů! (Datum: 16.2.2015) Nově BLOG také přímo na e-shopu http://www.dovedne-ruce.cz/blog/.  Postupem přenesu veškeré blogaření tam, abych nemusela spravovat dvoje webové stránky :-) (Datum: 22.11.2014) Přidány nové vzory ZDARMA ke stažení v ČJ, EN i DE. (Datum: 21.11.2014). VYPSÁNA SOUTĚŽ! Více k dočtení u blogové poznámky “Náramkové hodinky v retro stylu”. (Datum: 21.11.2014) Do galerie přibyly fotografie nových originálů! (Datum: 21.11.2014) Od listopadu se budou kurzy pořádat